Objednané zásilky od nás odcházejí zásilkovou službou nejpozději 21.12.2018. Zásilková služba začíná jezdit a rozvážet zboží 2.1.2019.
Přejeme hezké sváteční dny. REHA-TECH a.s.Elektrické polohovací lůžko pečovatelské

Skladem

11 000 Kč / 17 800

- nejvíce prodávané lůžko v Německu je lůžko DALI - viz obrázek. Na vyžádání podáme konkrétní informace ohledně lůžek na skladě. Hrazda je součástí dodávky. Dřevo - světlý buk.

Elektrická lůžka bez kříže jsou taková, kde zdvih ložné plochy nahoru a dolů je prováděn dvěma motory v čelech postele. V roštu lůžka je umístěn další motor, který polohuje hlavu a nohy. Postele s křížem mají jeden zdvihací motor umístěný v kříži pod roštem. Elektricky polohovatelné lůžko se snadno ovládá pomocí manuálního ovladače, plynule lze polohovat zádovou a spodní část roštu, stejně tak můžeme měnit výšku ložné plochy od 40 do 85 cm. Vnější rozměry lůžka cca: 105 cm šíře, 220 cm délka Vnitřní rozměry lůžka: 90 cm x 200 cm Nosnost: 185 kg Provedení - světlý buk. Bočnice lze spustit z obou stran, takže osoba z lůžka může vstávat i na pravou i na levou stranu. K lůžku je možné dokoupit standardní matraci 90x200 cm molitanovou nebo antidekubitni prořezávanou matraci. Potah matrace může být bavlněný nebo omyvatelný paropropustný pro inkontinentní osoby.

ks

© 2018 Zdravotnické potřeby Petričko, všechna práva vyhrazena
nářadí GÜDE, pizza Karlovy Vary, Filip Rojík